ZAWIESZENIE KATALOGU

     Zapewne spora część z Was wiedziała, że taki moment nieubłaganie się zbliża. Chcąc nie chcąc, muszę potwierdzić Wasze obawy domysły i ogłosić, iż Katalog Naruto zostaje oficjalnie zawieszony na czas nieokreślony. 

Powody? 
     Jest ich wiele, zapewne większa część znana obszerniejszemu gronu blogowiczów. Po pierwsze - szkoła. Niestety druga klasa liceum okazała się gorsza od pierwszej, już nie wspominając o tym, że nawet na krok nie rozstaję się z podręcznikami od polskiego i historii. A chcąc nie chcąc, maturę chcę zdać dobrze.
     Druga sprawa jest taka, że niejednokrotnie już myślałam o zawieszeniu. Stali czytelnicy na pewno pamiętają, że Katalog bardzo często miał zastój, a ja mimo wszystko zbierałam się w sobie, by chociaż spróbować go postawić na nogi. I nie chodzi tu o to, że wszystkim chciałam zająć się sama, ale miałam problem z czasem, którego potrzebowałam by wyjaśnić chętnym osobą na czym będzie polegać prowadzenie bloga. 
     I ostatni powód, dla którego Katalog zostaje zawieszony, to fakt, iż nie jesteśmy już jedynym spisem Narutowskich FF. I nie chodzi mi o to, że mam żal, iż ich tyle powstało. W głębi duszy jestem wdzięczna, ponieważ mogę teraz bez wyrzutów zakończyć działalność Katalogu wiedząc, że znajdziecie miejsce, gdzie wszystkie opowiadania się znajdą. 

     Na sam koniec jeszcze parę moich przemyśleń. Czyli taki Kogiel Mogiel. 
     Katalog działał pięć lat. Przejęłam go rok po rozpoczęciu działalności i nawet nie wiem, ile czasu na niego poświęciłam. Nawet nie muszę tego wiedzieć. Ważne, że ten czas będzie mi się kojarzył bardzo przyjemnie - wszyscy ludzie, których poznałam w blogsferze, wszystkich utalentowanych pisarzy, którzy wiele wnieśli do mojego języka literackiego. Z całego serca cieszę się, że miałam z Wami tak bliską styczność. 
     Tak samo chciałabym podziękować wszystkim, którzy razem ze mną współpracowali i włożyli cząstkę siebie tworząc Katalog. Pozwólcie, że nie będę nikogo wymieniać z "imienia", ponieważ jestem pewna, że osoby te wiedzą, czy im dziękuję. 
     Mam nadzieję, że NASZA praca nie poszła na marne i Katalog Naruto ułatwił Wam w pewnym stopniu wejście do FF świata Naruto. Chciałabym, abyście nigdy nie tracili swojego zamiłowania i motywacji, która pomaga Wam tworzyć opowiadania pozwalające kreować Wam samych siebie.

    Mnie oczywiście w blogsferze jeszcze spotkacie. Na pewno nadal będę szukała nowych kąsków literackich i śledziła Wasze wpisy. Jednak jak na razie Meaghan z Katalogu Naruto kończy swoją działalność. Może wrócę, jednak tego nie obiecuję. Jak na razie się z Wami żegnam i zapraszam na blogi. 

Szkoła Liścia
Dreams For
Samotny Uczeń [Jungle Fish]

6 komentarzy:

 1. Wielka szkoda D: Katalog był jednym z moich ulubionych i mam do niego na prawdę dużo sentyment, bo znalazłam tutaj jedne z moich ulubionych blogów z opowiadaniami ;)
  Pozdrawiam, Miharu ;3

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy byłaby możliwość, aby ktoś inny zajął się Katalogiem? Szkoda byłoby marnować tyle pracy i zapału jaki włożyłaś w to miejsce, a może ktoś ożywi to miejsce oraz nada mu dawnego blasku...

  OdpowiedzUsuń
 3. ponawiam pytanie anonima. Ten katalog był pierwszym jaki spotkałam, w dodatku powstał w niemal tym samym czasie co moje opowiadanie. Mam z nim wiele sentymentu i podziwiam pace, jaką w niego włożyłaś. Dziękuje Ci za to i powodzenia ;).

  OdpowiedzUsuń
 4. O, przykro mi jakoś. Zajrzałam tutaj po tak długim czasie i widzę Zawiesznie :( Ale trudno, są ważniejsze rzeczy w życiu i nikt nie ma Ci tego za złe. Nawet więcej, dziękuję, że tak długo dzielnie go prowadziłaś :)
  Doskonale Cię rozumiem. Na pewno masz teraz masę nauki... a w końcu trzeba jednak sporo czssu poświęcić na takiego bloga.
  Powodzenia w szkole! :) Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś powrócisz :)

  OdpowiedzUsuń
 5. szkoda, że zawieszasz. Chociaż rozumiem bardzo dobrze twoje powody. Pozdrawiam i mam nadzieję, że wrócisz :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakbyś chciała komuś przekazać tego bloga to napisz 32498861. :)

  OdpowiedzUsuń