Ściśle informacyjnie

     Cześć kochani Narutowicze!

Dzisiaj Wasza nieznośna Meaghan pojawia się tylko czysto informacyjnie, a także z pewnego rodzaju prośbą. Najpierw może zacznę od części "zapytaj", a potem przekażę radosne nowiny. 

Jak na pewno niektórzy z Was zauważyli, po lewej stronie pojawił się nowy, zalinkowany obrazek, który przekierowuje do pewnego bloga. Jest to blog naszej nowej współautorki Katalogu Naruto - Jungle Fish, która (chociaż dość długo chciałam ją przekonać) nie chce zbytnio zdradzać swojej tożsamości. W każdym razie, blog, który założyła ma na celu poruszanie przeróżnych tematów, na które JF chce dyskutować razem z czytelnikami. Jako że poprosiła mnie ona o pomoc, kieruję do Was pytanie: 

O CZYM NAJCHĘTNIEJ BYŚCIE PRZECZYTALI?
     W imieniu Jungle Fish chciałabym Was prosić, abyście podzielili się swoimi pomysłami na tematy, które można poruszyć lub po prostu o których chcielibyście przeczytać. Mam nadzieję, że nasza nowa koleżanka dzięki temu wykaże się swoimi dziennikarskimi umiejętnościami.


     Na sam koniec parę dobrych wieści odnośnie Katalogu Naruto. 
*Katalog nie zostanie zawieszony, 
*pracujemy nad nowym szablonem,
*szykujemy parę innowacji, o których będę na bieżąco informować. 
     A to wszystko już 1 września. 

Miłego dnia!

2 komentarze:

 1. Witam,
  Przybywam z oceny-opowiadan. Współpracujemy już jakiś czas, dlatego wpadłam tu z pewną prośbą. OO obchodzi 9 września swoje pierwsze urodziny i z tej okazji organizujemy na ocenialni konkurs. Ale co to będzie za konkurs, jeśli nikt się o nim nie dowie? Dlatego chciałabym prosić o wstawienie buttonu, który o tym informuje, na waszej stronie i zalinkowanie go. Oto button:
  http://i40.tinypic.com/15flily_th.jpg

  Oczywiście, jeśli się nie zgodzicie - nie tupniemy obrażone nogą i nie wyrzucimy was ze współpracy, ale byłoby nam miło, gdybyście chociaż na kilka dni zareklamowały nasz konkurs ^^

  Pozdrawiam,

  OdpowiedzUsuń
 2. Taaa, tylko, że już jest po 1 września... Więc tak się zastanawiam, skoro nie macie zamiaru zawieszać spisu to kiedy on ruszy???

  OdpowiedzUsuń