Blog do zrecenzowania!

Witajcie, Narutowicze!
Z przyjemnością ogłaszam, że Raikes wytypowała pięć blogów, którymi jest zainteresowana. Z tego małego grona to wy - czytelnicy, wybierzecie blog, który zostanie oceniony przez naszą koleżankę. 
SONDA
Blogi nominowane, to:


Sonda trwa do wtorku. Po tym czasie ogłosimy blog, którym na dłużej Raikes się zainteresuje i napisze recenzję. Wszystkim wytypowanym życzę powodzenia i pozostawiam link do sondy!


15 komentarzy:

 1. Przecież ja tu nie mam żadnych szans xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Narutowicze pomogą ^^
   Ja zagłosowałam ;D

   Usuń
  2. Banshee nie martw się damy rade ! :D


   Kakashii711 : Dziękuje, dziękuję :*:*

   Usuń
  3. Banshee nie martw się damy rade ! :D


   Kakashii711 : Dziękuje, dziękuję :*:*

   Usuń
 2. Polecam głosować na takie blogi, których się jeszcze nie zna, bo recenzja ma przecież nam przybliżyć coś. Po co przybliżać blog, który się zna?

  Oddałam głos na Wojnę Uczuć. Powodzenia ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O, dziękuje bardzo :D
   Życzę powodzenia reszcie nominowanych :)

   Usuń
  2. uważam podobnie jak Nikumu ;)

   Usuń
 3. Fani Akemii dali czadu xd
  Według mnie ta walka jest przesądzona z góry ;)
  Powodzenia życzę innym uczestnikom!

  OdpowiedzUsuń
 4. Pytanie(a) do Raikes: Co kierowało Tobą przy wyborze blogów? Znałaś je już wcześniej czy to było losowanie?

  OdpowiedzUsuń
 5. Dla mnie to trochę dziwne, że chcesz recenzować blogi, które mają raptem max cztery rozdziały O.o (nie licząc bloga Akemii, którego praktycznie każdy już zna), no bo właściwie co tam można zrecenzować? Wygląd bloga? Styl pisania? Bo fanfica na pewno nie...
  No cóż, Ty wybierałaś, więc nie będę się wtryniała. Ponawiam pytanie Nikumu: Co kierowało Tobą przy wyborze blogów? Znałaś je już wcześniej czy to było losowanie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oddałam głos na ff Hany - według mnie zapowiada się obiecująco. Lecz nadal twierdzę, że nie ma na obecną chwilę CO tam recenzować. Rozumiem za kilka miesięcy/kilkanaście rozdziałów, gdy autorka rozwinie fabułę jak i swoje skrzydła - wiadomo, że pisząc, człowiek ciągle zdobywa nowe doświadczenie, a ff nabiera "smaczku".

   Usuń
 6. według mnie to dziwne, że chcecie recenzować blogi, które ludzie tak dobrze znają. Powinnyście pomagać mniej znanym 'pisarkom' i to im mówić, co trzeba zmienić by było jeszcze lepiej. Co chcesz powiedzieć osobie, która ma tyle komentarzy pod notką i tak ogromną liczbę wejść? "znalazłam kilka literówek, gdzie nie gdzie nie było przecinka.." to tylko niewielkie niedopatrzenia. Jeżeli powiedziałabyś komuś, kto nie pisze najlepiej co jest źle co powinna poprawić, sądzę że wtedy starałaby się robić to lepiej, a jej możliwości by nieco wzrosły.
  i również zastanawia mnie to, w jaki sposób te blogi były wybierane, no ale cóż to tylko moja prywatna opinia.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Niestety nie wiem, na jakiej podstawie Raikes wybierała blogi, ale co do niektórych komentarzy się nie zgodzę. Po pierwsze - recenzja to nie jest ocena poprawności, ale bardziej fabuły. Tak samo mnie, jak i Was zdziwł wybór, jednak to nie powód, by mówić cokolwiek na temat czegoś, co jeszcze nie ujrzało światła dziennego. Pożyjemy, zobaczymy :)
  Pozdrawiam,

  OdpowiedzUsuń
 8. Tak jak mówi Meg, recenzja nie jest oceną, nie sprawdza się poprawności. Można ewentualnie napomknąć, że wadą jest nie poprawne pisanie, błędy ortograficzne, stylistyczne, "się" na końcu zdania (gdy nie jest to krótkie zdanie) itp.
  Ja jestem nadal ciekawa skąd taki wybór. Widzę, że jeden z blogów ma tylko prolog, jeden prolog i jeden rozdział, inny trzy rozdziały plus prolog (choć to i tak trochę mało) wola Ognia ma już coś na czym można bazować, bo rozdziały są dłuższe.

  Największe (teoretycznie) pole do popisu masz, Raikes przy Ai no ibuki. Ale możesz napisać tylko to co każdy prawie wie. Jeszcze nie słyszałam, żeby ktoś recenzował Biblię czy Koran (nie jest to porównanie ważności czy poziomu bloga, ale popularności w naszym gronie na katalogu).

  Moje pytanie pozostaje nadal w zadaniu i nie jest to hejt, bo podoba mi się Twoja inicjatywa Raikes. Zastanawiam się jedynie co Tobą kierowało.

  OdpowiedzUsuń