Blog do zrecenzowania - Wyniki

No siema.

Jest to tabela moich propozycji - blogów do zrecenzowania. Jak widać zwyciężył blog genialnej Akemii.
Gratuluję wszystkim nominowanym i życzę szczęścia następnym razem.
Już odpowiadam na nurtujące Was wszystkich pytanie: Czym kierowałam się przy wyborze blogów.
Są to blogi moich czytelników, są to blogi które czytam - po prostu. Zaspokoiłam Waszą ciekawość?
Recenzja będzie zawierać w sobie wszystko, co recenzja zawiera. Kiedy się pojawi? Myślę, że aby moja praca została wykonana rzetelnie, potrzebuję na to czas do końca maja. 
Tak więc recenzja pojawi się mniej więcej w ostatnim tygodniu tego miesiąca.
Dziękuję za uwagę, życzę dobrej nocy! :)

xoxo

8 komentarzy:

 1. Ja już mam swoją wizję tego, jak będzie wyglądać ta recenzja, ale nie będę Cię zniechęcać. Obiecuję tylko przeczytać dokładnie recenzję u wtedy zestawić moje przewidywania z tym, co zaprezentujesz.

  Powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Drugie miejsce ! Bardzo się ciesze i dziękuje tym co zagłosowali na mnie :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem... uch, nie wiem. Nie potrafię się wysłowić. "Zaskoczenie" nie jest dobrym słowem, bo oprócz tego czuję o wiele więcej. Dziękuję załodze Katalogu, Raikes i wszystkim na mnie głosującym.
  Ach, droga Raikes, życzę ci miłego użerania się z moim blogiem :3

  OdpowiedzUsuń
 4. Czułam, że tak będzie i nie jestem z tego zadowolona. Może następnym razem uda się autorowi, którego twórczości nie zna zbyt wiele osób.
  Chętnie przeczytam recenzję wytypowanego ff, życzę powodzenia podczas pisania :).

  OdpowiedzUsuń
 5. czyli ci, którzy nie sa znani i których nie czytasz, i którzy nie czytają ciebie nie mają szans na recenzje.Dobrze zrozumiałam?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To pytanie jest dziwne - oczywiście, że mają szansę. To, że tym "kierowałam się" przy losowaniu, nie znaczy że tak będzie za każdym razem.

   Usuń
 6. Kochani, to jest pierwszy raz, kiedy recenzja wchodzi w życie. Dałam Raikes wolne pole do popisu, ponieważ chcę zobaczyć, jak się sprawdzi. Dlatego proszę Was, nie wyciągajcie pochopnych wniosków - będą również typowane inne blogi, o to martwić się nie musicie ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. to tylko pytanie wypowiedziane by rozwiać wszelkie wątpliwości i owe "pochopne wnioski". Własnie dlatego powinno być ich tu jak najwięcej by nie było żadnych wątpliwości, a ja sama jestem wdzięczna Raikles za podobna inicjatywę. Nie chciałam być źle zrozumiana.

  OdpowiedzUsuń