Zmiany, zmiany, zmiany!

Witam Narutowicze! 
Chociaż już późna godzina, postanowiłam, że napiszę do Was parę słów. Jak zauważyliście - na Katalogu zawitał nowy szablon. Jest on w całości twórczości Nikumu - dawnej współautorki Katalogu, której serdecznie dziękuję za każdą sekundę poświęconą dla dobra spisu. Oczywiście nie zapomnę zapytać, jak podoba się Wam nowy layout? Czekam na Wasze opinię. 

Chciałabym także dodać, że Nabór jest otwarty i czekam na zgłoszenia.

 Na dzisiaj tyle, pozdrawiam ciepło! ;3

8 komentarzy:

 1. Bardzo przepraszam! Po przeniesieniu bloga na blogspot całkiem o tym zapomniałam, już się loguję i dodaję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. OOO śniło mi się dziś właśnie, że szablon został zmieniony *o* Teraz wygląda jeszcze lepiej. Ale z zakładkami jest coś nie tak. Spróbuj je przesunąć, żeby nie wystawały poza nagłówek ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uh, nowy szablon jest świetny. Wcześniej było coś za dużo Kakashiego xD. Podoba mi się kolorystyka, taka hm, przyjemna i zarazem troszeczkę delikatna. Przyjemnie się na niego patrzy. :) Osobiście bardzo mi się podoba. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. O.O Powiem wam tyle: Ten blog jest zajebisty !! A szablon cud miód!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow! od razu zrobiło się profesjonalniej. W porównaniu do tego, tamten wydaje się teraz trochę dziecinny. Świetna robota, gratulację ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Layout jest świetny, chociaż przydałoby się trochę zmienić kolory w komentarzach - litery słabo odznaczają się na ciemnym tle i ciężko się czyta. Ale poza tym, jak pisałam - miód, cud i orzeszki =*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpowiedziałam na Twój komentarz pod ostatnią Notatką LW. Wybacz, że tak późno, ale go po prostu przeoczyłam. Fakt, czcionka jest mało czytelna.

   Meg, jeśli będziesz miała problem ze znalezieniem miejsca zmiany koloru czcionki w komentarzach to daj mi znać.

   Usuń