TOP

Witam Was, kochani. Dzisiaj przedstawię Wam, kto znalazł się na szczycie w tym tygodniu.

DATA: 12 sie 2012 22:00 – 19 sie 2012 21:00

15 wyświetleń

12 wyświetleń 

8 wyświetleń

19 wyświetleń

9 wyświetleń

8 wyświetleń

Wszystkim bardzo serdecznie gratuluję i życzę dalszego, miłego blogowania. 


Na blogu robi się małe zamieszanie, dlatego parę spraw organizacyjnych. 
SOBOTY - w ten dzień, zawsze będę (a raczej powinny) być zmieniane TOP blogi. Postaram się, aby tak było. Wyjątki stanowią dni, kiedy dostępu do internetu nie będzie. Będę co jakiś czas publikowała takie cóś jak teraz, z uwzględnieniem ilości wejść. UWAGA! Blog, który raz znalazł się w TOPie w danym miesiącu, nie może się tam pojawić drugi raz. Po prostu jeśli bym na to zezwoliła, cały czas w tej rubryce widniałyby te same adresy.
NIEDZIELE - w te jakże piękne dni będą publikowane "Nowe rozdziały", ponieważ nie możemy tego ogarnąć (wróć, ja nie mogę). Max. opublikowanych zgłoszeń, to 5. Czyli... Kto pierwszy, ten lepszy ;) . 
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK - w dni robocze publikujemy wszelakie blogi, które zgłosiły się do spisu. Drogie współautorki, ponieważ nie mam z Wami za często styczności, dlatego uprzedzam, iż jednodniowo można wpisać 5 blogów i ani jednego więcej. ;) 

Nishie, jeszcze prośba do Ciebie, odezwij się do mnie jak najprędzej, ponieważ mam do Ciebie interesa. ;) Miłego przeglądania.

Jakieś uwagi, drodzy obserwatorzy? ;>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz