Zielono mi...

Witam Was moi drodzy! 
Piszę do Was tylko z jednego, no może z dwóch powodów. Pierwszy; chcę Was baaardzo przeprosić za to, że Katalog troszeczkę obumarł. Niestety, szkoła daje popalić wszystkim trzem autorkom, stąd też te zaległości. Oczywiście, obiecuję, że się to poprawi. Można to zauważyć choćby przez wprowadzenie nowego szablonu. Zielony, czyż nie? Powiem szczerze, że za tym kolorem zbytnio nie przepadam, jednakże żeby było tak jakoś weselej postanowiłam troszkę za-jaskrawić stronę. Czekam na Wasze opinię odnośnie aktualnego wyglądu. 
Już w najbliższym czasie nadrobimy sondy, gdyż od momentu mojego powrotu nie zakończyłam tych, które aktualnie są i nie zaczęłam nowych. Oczywiście, poprawię to! :) Jak już szkoła da spokój, to wezmę się za Katalog. Proszę także autorów blogów, które się zgłosiły, o cierpliwość; niedługo pojawicie się w spisie. W zanadrzu mam konkurs, rekrutację i letnie porządki (trochę blogów się pousuwało - choćby nasza kochana Yae Kasai, której jeszcze ze spisu nie usunęłam). 
Na tę chwilę nic więcej do głowy mi nie przychodzi. No chyba, że to, iż mam zamiar poszerzyć działalność z Waszą pomocą. 
Ossu, 

1 komentarz:

  1. Czekamy na zmiany, a osobiście szablon mi się bardzo podoba :P

    OdpowiedzUsuń