150. Sakura Lovs [USUNIĘTE]

Adres: Sakura Lovs
Autor: Keiko
Kategoria: Naruto OC
Opis: Czy wierzycie w przeznaczenie? Czy los rzeczywiście decyduje za nas? Może tak się nam tylko wydaje....ale kto to wie. Ta historia zaczyna się w jednej z pięciu wielkich wiosek ninja, Konoha. Mieszka tam pewna różowo-włosa dziewczyna mająca 19 lat. Posiadała ona niezwykła urodę ale i zabójczą siłę, którą mogła wyrządzić wiele szkód ale i je naprawić za pomocą swych medycznych zdolności. Posiadała ona prawie że najrzadsze kekei genkai na świecie, Hogen.
Hogen to medyczne oczy. Za ich pomocą można bez problemu znaleźć przyczynę śmierci lub najprostszej choroby niezależnie od sytuacji. Przekazywane jest ono kobietom z klanu Haruno i tylko one mogły przekazać go dalej swoim potomkom. Ujawniał się tylko u tych które miały medyczne możliwości.
Sakura odkryła je podczas pewnych badań przez które jej życie stało się ruiną. Prowadziła ona pewnego rodzaju mały szpital w którym bezpłatnie leczyła jedne z łagodniejszych przypadków. Pewnego wieczora, tydzień od ujawnienia się Hogen cała ta historia zaczęła swój bieg...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz