Witamy na nowym adresie!

Cóż, wychodzi na to, że znowu Katalog zmienia adres. Zapewne powód jest Wam wszystkim znany: ciągłe błędy z serwisem onet.pl wyczerpały moją cierpliwość i po wielu trudach przeniesienia treści, witam Was na blogspocie. Mam nadzieję, że ta zmiana wyjdzie nam na dobre i że także Wam będzie się lepiej przeglądało Narutowskie FF. 

Co nowego? 
Otóż większość rzeczy pozostaje bez zmian, jednakże została wprowadzona kategoria "Zakończone", gdyż na łonach naszego spisu są już dwa takie blogi. Myślałyśmy także o wprowadzeniu kategorii KushMina, gdyż coraz więcej blogów tworzy się z tą tematyką, a nie mają u nas pola popisu. Dlatego teraz decyzję pozostawiam Wam: potrzebna ta kategoria? 

Oczywiście, wraz z czasem, będzie tworzona duża ilość sond, czasami związanymi z opowiadaniami, a czasami ze światem Naruto. Dodam w tajemnicy także, że miałyśmy w planach pewien projekt, który przez moją winę nie dał rady ukazać nie na łonach bloga, jednakże postaram się to zmienić. 

Także, na razie nie mam nic do powiedzenia, jak tylko pożegnać się z Wami i życzyć miłego zwiedzania portalu z Kakashim ;) 

5 komentarzy:

 1. Witam serdecznie. Chciałabym prosić o usunięcie mojego bloga My story of Konohagakure z katalogu. Nie jestem w stanie spełnić Waszych wymagań dotyczących aktywności bloga. Strasznie trudno jest mi dodawać rozdziały. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepraszam, że odpisuję dopiero teraz, ale jakoś przedtem nie miałam głowy do tego. Na sam wpierw powiem, że to ja, Blue Cherry, Lullaby to moje konto na blogspocie, na wszelki wypadek, gdyby z Onetem się nie poprawiło. Ale i tak wierzę, że Onet jakoś temu zaradzi >3 Teraz do rzeczy: dziękuję za wyjaśnienie całej sprawy. Nie wypisuję się z katalogu, nie, nie. Uff, a ja tak się przestraszyłam tych sześciu miesięcy... no nic, w każdym bądź razie nie wypisuję się. To wszystko, pozdrawiam i życzę powodzenia w pracy :3

   PS Dostaliście tylko jedną pracę? o.o No nie, nie wierzę. Swoją drogą, ciekawe jakie ^^

   Usuń
 2. Można zrobić taką kategorię jeżeli jest potrzebna :D.

  OdpowiedzUsuń
 3. a kiedy wyniki konkursu? :) chodzi mi o jakiś bliżej określony termin (po majówce? przed, początek czerwca itd), bo ciekawa jestem tych opowiadań! :D Pozdraiwma!

  OdpowiedzUsuń
 4. Cóż, wyniki konkursu... Szczerze powiedziawszy nie ma się nad czym rozwodzić, gdyż dostałyśmy tylko jedną pracę. Teraz wystarczy ją ukazać na ramach bloga i uhonorować autorkę^^ Podejrzewam, że gdzieś koło soboty

  OdpowiedzUsuń