Czas porównań!

Od czego by tu zacząć... hm.. A więc: z takich względów, iż ostatnio zrobiło się tu pusto, zaczynamy erę porównań, czyli sondy! W każdej sondzie będą co najmniej dwie kategorie opowiadań o Naruto, a wy będziecie głosować, którą bardziej lubicie! Cała akcja będzie trwać prawdopodobnie do czerwca i przez drogę eliminacji wybierzemy najbardziej lubianą przez Was kategorię, by nowi pisarze wiedzieli, gdzie zarzucić wędkę. 
Dzisiejsza SONDA
Przyszłość vs. Przeszłość

Miłego głosowania!

2 komentarze:

  1. "Cóż, wyniki konkursu... Szczerze powiedziawszy nie ma się nad czym rozwodzić, gdyż dostałyśmy tylko jedną pracę. Teraz wystarczy ją ukazać na ramach bloga i uhonorować autorkę^^ Podejrzewam, że gdzieś koło soboty"

    O jejku, no nie spodziewałam się, że nikt nie zechce wziąć udziału. A szkoda, bo blogów w spisie jest sporo i nie każdy je zna, ba, nie każdy ma czas i chęci przeczytać wszystkie, żeby znaleźć swój ulubiony...a bardzo na to liczyłam ;( pozostaje mi tylko czekać do soboty, tylko blagam niech to będzie coś godnego uwagi:D Bo jest ciekawe i dobre...prawda? :D
    ps. fajna sonda xD

    OdpowiedzUsuń
  2. Uprzejmie informujemy, że po-angielsku.blog.onet.pl urzęduje obecnie pod adresem pleasure-of-english.blogspot.com. Bardzo prosimy o zmianę linka i buttona na aktualne. Zapraszamy na nowego bloga i pozdrawiamy!

    OdpowiedzUsuń