103. Shadows of nothing [PRZENIESIONE]


Autorka: Ayumu 
Kategoria: SasuHina 
Opis: Hinata Hyuga: nastolatka jak każda inna. No może niezupełnie... Nie każdy żyje z ciężarem przeszłości... Gdy myślała, że wszystko już będzie dobrze: BUM ! Koszmar minionych wakacji wraca. Z pomocą przyjdzie jej chłopak, który od dawna skrycie się w niej podkochiwał.. Czy Hinata nauczy się żyć pełnią życia ? To wszystko w opowiadaniu Shadows of nothing (^-^) Zapraszam i niech moc będzie z Wami ! (^3^)

2 komentarze:

 1. hej:)
  właśnie zauważyłam TOP Tygodnia i uważam, że to bardzo fajny pomysł. Tak się zastanawiam tylko jakie są kryteria, aby w tej topce się znaleźć? To jakieś Wasze subiektywne zestawienie, czy może coś innego?
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. W "Top Tygodnia" umieszczane są adresy blogów, których podstrony w ciągu tygodnia odwiedzili najczęściej. Blogspot ma tenże cudowny licznik, który umożliwia nam śledzenie, które posty są najczęściej czytane ( czyli innymi słowy, klik na nie). Oczywiście, nie wiem jak długo będziemy trzymać się TEGO ustalenia, możliwością jest, iż z czasem kryteria staną się bardziej zależne od autorów, a nie od pojedynczych kliknięć na post z opisem opowiadania.
  Pozdrawiam bardzo serdecznie,

  OdpowiedzUsuń